Sprzątanie po remontach Katowice

Ukończenie remontu to chwila, na którą zawsze czeka się z niecierpliwością, jednak by w pełni ocenić jego efekty i cieszyć się odnowioną przestrzenią, trzeba jeszcze posprzątać. A to niestety niełatwe. Ogromne ilości pyłu i kurzu, plamy, góry śmieci – to wszystko stanowi wyzwanie, z którym trzeba się zmierzyć.

Nasza firma sprzątająca z przyjemnością wyręczy Cię w tych czynnościach, oferując profesjonalne sprzątanie po remontach. Katowice (wszystkie dzielnice) oraz najbliższe okolice miasta to obszar naszych działań. Wykonujemy zlecenia, zarówno dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorstw. Oszczędź czas, pieniądze, energię i pozwól, byśmy doprowadzili Twoje przestrzenie do stanu, gdy będziesz mógł się cieszyć rezultatami remontu.

Sprzątanie pobudowlane - po remontach Katowice

Sprzątanie pobudowlane Katowice - fachowo, terminowo

Jeśli chodzi o sprzątanie pobudowlane i sprzątanie po remontach, mamy w tym zakresie duże doświadczenie. Posiadamy własny, profesjonalny sprzęt (np. odkurzacze go gruzu, szorowarki), używamy zaawansowanych środków czystości, oddelegowujemy do prac doświadczoną ekipę. Wszystko po to, by doprowadzić wszystkie powierzchnie do idealnej czystości.

Naszym wyróżnikiem jest pełen profesjonalizm i działanie w 100% zgodne z ustaleniami. Dlatego można nam w pełni zaufać. Działamy szybko i dokładnie.

Sprzątanie pobudowlane Katowice

Sprzątanie po remoncie Katowice - zakres usług

Zakres naszych prac jest dostosowany do potrzeb Klientów. Na życzenie Zlecającego możemy wykonać, m.in.:

 • usuwanie pyłów i kurzu,
 • czyszczenie wszystkich powierzchni, łącznie z sufitem,
 • odplamianie,
 • oczyszczanie tapet,
 • usuwanie resztek gruzu, klejów, zaprawy,
 • mycie okien,
 • wynoszenie śmieci.

Szczegółowy zakres usług zawsze jest ustalany pisemnie ze Zlecającym, a odbiór prac następuje po zaakceptowaniu poszczególnych elementów. Sprzątanie pobudowlane i poremontowe wykonujemy, zarówno w mieszkaniach i domach prywatnych, jak i w obiektach przemysłowych, biurowych i innych wymagających czyszczenia.

Firma sprzątająca po remontach w Katowicach - dlaczego warto?

Każdy remont wiąże się ze sporym wydatkiem. Profesjonalne sprzątanie po remontach to również koszt. Jednakże są liczne argumenty na rzecz tego, że nie warto z niego rezygnować. Firma sprzątająca po remontach to:

 • oszczędność czasu – nasza kilkuosobowa ekipa jest w stanie doprowadzić do pełnej czystości każdy obiekt w zazwyczaj 1 dzień,
 • oszczędność pieniędzy – dysponujemy odpowiednim sprzętem i środkami czystości, które poradzą sobie z każdym brudem, koszt użycia sprzętu i chemii jest wliczony w cenę sprzątania,
 • doświadczenie w skutecznym sprzątaniu – doskonale wiemy, jak usuwać zabrudzenia bez szkód dla powierzchni,
 • bezpieczeństwo – posiadamy środki ochrony osobistej na wypadek konieczności użycia bardzo silnych preparatów czy przebywania w pomieszczeniach zapylonych,
 • wygoda – my zajmiemy się „brudną robotą”, a Ty ciesz się z odnowionych wnętrz.

Sprzątanie po remontach w Katowicach - Cleaning Service

Skontaktuj się z nami, by umówić usługę sprzątania po remontach oraz poznać dokładną wycenę naszych prac. Zaufały nam tysiące Klientów, a dowodem ich zadowolenia są liczne pozytywne opinie o firmie. Do skorzystania z usług Cleaning Service z pewnością również zachęci Cię fakt, że mamy niskie ceny. Na usługi wystawiamy fakturę. Zaproś nas do współpracy i ciesz się czystym otoczeniem!