Mycie elewacji oraz dachów Katowice

Piękna i czysta elewacja budynku to nie tylko jego wizytówka, to również kwestia utrzymania go w dobrym stanie technicznym przez długi czas. Jeśli więc wygląd elewacji nie napawa dumą, zamów nasze profesjonalne usługi. Oferujemy fachowe, skuteczne i niedrogie czyszczenie dachów oraz mycie elewacji. Katowice (wszystkie dzielnice) oraz najbliższe okolice miasta to obszar, na którym możesz zamówić nasze usługi. Czyścimy dachy Klientom indywidualnym, firmom oraz instytucjom. Sprawdź nas i uzyskaj wycenę dla swojego zlecenia!

Mycie elewacji oraz czyszczenie dachów Katowice

Czyszczenie elewacji Katowice - skutecznie i kompleksowo

Cleaning Service to doświadczona firma wykonująca mycie elewacji różnego typu budynków. Nasze doświadczenie i sprzęt umożliwia dobór technik mycia do specyfiki ścian, dzięki czemu są one dogłębnie wyczyszczone, a jednocześnie pozostają w nienaruszonym stanie. Stosujemy, zarówno mycie niskociśnieniowe elewacji, jak i czyszczenie wysokociśnieniowe. Rezultat naszych prac jest zawsze taki sam – elewacja umyta na błysk! Efekty widać gołym okiem.

czyszczenie elewacji Katowice

Mycie dachów Katowice - bezpiecznie i dokładnie

Na dachach gromadzi się ogromna ilość osadów, pyłów, dochodzi do rozwoju mchów, porostów, a nawet grzybów. Regularne czyszczenie dachów jest konieczne, gdy chcemy utrzymać powierzchnię w dobrym stanie oraz zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom.

Nasza firma posiada specjalistyczny sprzęt oraz chemię, które rozpuszczają i rozmiękczają nagromadzony osad, a następnie usuwają go z powierzchni. Dzięki tym zabiegom dach jest doprowadzony niemalże do pierwotnego wyglądu. Po umyciu dachu nanosimy impregnat wydłużający żywotność dachówki.

Kluczową kwestią, jeśli chodzi o czyszczenie dachów, jest dobór odpowiedniej metody. Dlatego – przed przyjęciem zlecenia – zapytamy Cię o to, ile lat ma dach, jak dawno nie był czyszczony i jakim rodzajem dachówki jest pokryty.

Mycie elewacji oraz czyszczenie dachów Katowice

Usługi wykonywane przez naszą firmę można połączyć. Wybierając dwie usługi w pakiecie, zyskuje się całościowo wyczyszczony budynek z zewnątrz, a dodatkowo można liczyć na atrakcyjny cennik usług.

Mycie elewacji - cena za metr

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, w oparciu o stopień skomplikowania oraz zakres prac. Przy kalkulacji kosztów uwzględniamy:

  • metraż,
  • rodzaj mytej powierzchni,
  • wymagany sprzęt (podnośnik koszowy, rusztowanie, drabiny),
  • lokalizacja obiektu (Katowice – bez dopłat za dojazd).

Stali Klienci oraz osoby korzystające z kilku usług jednocześnie mogą liczyć na dodatkowe rabaty.

Mycie elewacji Katowice

Mycie elewacji w Katowicach - Cleaning Service

Cleaning Service to synonim czystości oraz najwyższej jakości usług dla Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Wyróżnia nas:

  • profesjonalizm,
  • doświadczenie,
  • odpowiednia ilość sprzętu oraz pracowników do wykonania nawet najtrudniejszych zleceń,
  • zaufanie tysięcy Klientów oraz wyrażane przez nich pozytywne opinie.

Wybierz sprawdzoną firmę. Skontaktuj się z nami, by uzyskać bezpłatną wycenę na mycie elewacji oraz czyszczenie dachów.