Mycie elewacji oraz dachów Gliwice

Wraz z nadejściem wiosny najwyraźniej widać wszelkie zabrudzenia na elewacji. Opady atmosferyczne, pyły i zgromadzone zanieczyszczenia robią swoje, a przecież czysta elewacja budynku to jego wizytówka. Jeśli więc wygląd zewnętrzny Twojego budynku lub obiektu, którym zarządzasz, pozostawia wiele do życzenia, zamów profesjonalne mycie elewacji. Gliwice i okolice to obszar, na którym działa Cleaning Service – ekspert w dziedzinie czyszczenia elewacji oraz mycia dachów. Kompleksowo zajmiemy się czyszczeniem budynku, by przywrócić mu prawdziwy blask. Sprawdź, co możemy dla Ciebie wykonać i zamów bezpłatną wycenę usług.

Mycie elewacji oraz czyszczenie dachów Katowice

Czyszczenie elewacji Gliwice - profesjonalnie, szybko, niedrogo

Jesteśmy profesjonalną, doświadczoną firmą, która dokładnie zna potrzeby Klientów i potrafi dostosować zakres oraz narzędzia do każdego rodzaju zlecenia. Dysponujemy wiedzą, sprzętem i specjalistami, którzy dobiorą sposób mycia (mycie niskociśnieniowe lub wysokociśnieniowe) do rodzaju tynku. Działamy szybko, a efekty naszych prac są widoczne gołym okiem od razu po ukończeniu prac.

Wyróżnikiem naszej firmy jest także atrakcyjna cena usług.

mycie elewacji Gliwice

Mycie dachów Gliwice - dach jak nowy

Na powierzchni dachów osadza się brud, grzyby, pleśń, mchy, porosty, glony oraz inne zanieczyszczenia, które nie tylko powodują jego korozję, ale są również szkodliwe dla zdrowia. Dlatego też regularne mycie dachu jest bardzo ważne. Tak z punktu widzenia żywotności dachu, jak i bezpieczeństwa użytkowników budynku.

Nasza firma oferuje mycie blachodachówki oraz czyszczenie dachówki ceramicznej przy wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu oraz środków chemicznych. W rezultacie naszych prac dach wygląda niemalże jak nowy. Dodatkowo, dachówka zostaje zaimpregnowana, co ma na celu wydłużenie jej żywotności oraz zapobieganie szybkiemu osadzaniu nowych zabrudzeń.

Mycie elewacji i czyszczenie dachów Gliwice - kompleksowe usługi

Cleaning Service to sprawdzony partner w utrzymaniu czystości, zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji. Realizujemy kompleksowe usługi w zakresie utrzymania czystości budynków, w tym również czyszczenie ich od zewnętrz. Zamawiając mycie elewacji oraz dachu jednocześnie, można liczyć na atrakcyjny cennik oraz znaczące rabaty, gdyż część sprzętu wymaganego podczas obu prac jest tożsama.

czyszczenie elewacji Gliwice

Mycie elewacji w Gliwicach - Cleaning Service

Nasze usługi to gwarancja najwyższej jakości oraz doskonałych efektów widocznych od zaraz. Zaufały nam tysiące Klientów, którzy doceniają:

  • doświadczenie,
  • profesjonalizm,
  • terminowość,
  • konkurencyjne ceny,
  • kompleksowe usługi.

Dowodem uznania dla naszej pracy są liczne pozytywne opinie. Przekonaj się, że warto wybrać właśnie nas. Skontaktuj się z nami, by otrzymać błyskawiczny kosztorys swojego zlecenia.